Maandag
23:00 - 01:00
om de week
VleeschnochVisch
SnackbaR FM
Nooit Meer Douchen Show
De Dappere Naald
01:00 - 03:00
om de week
Tom Tonka
RuRandFriends
Storm op de Radio
Twee om Twee

Dinsdag
23:00 - 00:00
week vd maand
Lunar Sessions
1e week
Insomnia Sessions
2e week
Cosa Nostra
3e week
Sounds from the web
4e week
Mark & Harold
5e week
00:00 - 01:00
week vd maand
De kikker & de reiger
1e week
Insomnia Sessions
2e week
United Colors of Noise
3e week
Sounds from the web
4e week
Mark & Harold
5e week
01:00 - 02:00
week vd maand
Foute Man
1e week
Apocalypso
2e week
Foute Man
3e week
Mark & Harold
4e week
Mark & Harold
5e week
02:00 - 03:00
week vd maand
Foute Man
1e week
Apocalypso
2e week
Foute Man
3e week
Mark & Harold
4e week
Mark & Harold
5e week

Woensdag
23:00 - 01:00
om de week
Foute Man
Agga Night Eclectic
Foute Man
The Great Red Spot
01:00 - 03:00
om de week
Under the sodium lamp
Agga Night Eclectic
George den Dulk
The Great Red Spot

Donderdag
23:00 - 00:00
week vd maand
Het Schimmengebied
1e week
Kipcornah
2e week
Big Fatzo’s Slagveld
3e week
Kipcornah
4e week
REDDY RADIO
5e week
00:00 - 01:00
week vd maand
Kattenvoer
1e week
Kipcornah
2e week
Big Fatzo’s Slagveld
3e week
Kipcornah
4e week
REDDY RADIO
5e week
01:00 - 03:00
week vd maand
Obscuriosa’s Kattenvoer
1e week
raDAYO Tonka
2e week
Avé Eva
3e week
All Things Decay
4e week
The Hoax City
5e week

Vrijdag
23:00 - 00:00
om de week
Matthijs de Ridder Selects
The Sunshine Lounge
Matthijs de Ridder Selects
Parnoisia Records
00:00 - 01:00
om de week
Guest Program / TBA
The Sunshine Lounge
Rave FM
The Sunshine Lounge
01:00 - 03:00
om de week
CLUB-RES
The Sunshine Lounge
CLUB-RES
Slowboy vs. Silver Ghosts

Zaterdag
23:00 - 03:00
iedere week
RadioTonka live on Location / Unstable Saturdays

Zondag
23:00 - 00:00
iedere week
Vaida Tonka
00:00 - 01:00
iedere week
Slice off Pie
00:00 - 01:00
week vd maand
Guest Program / TBA
1e week
Backspace
2e week
Radiowave Hijack / Structural Damage
3e week
Culture Archive
4e week
Radiowave Hijack / Structural Damage
5e week